Ponuka služieb

Vyzdvihnutie a prevoz pozostatkov z vopred určeného miesta (domáca adresa, veterinárne pracovisko alebo inak určené miesto). Garantovaná individuálna a dôstojná kremácia Vášho zvieratka. Disponujeme veterinárnym incinerátorom VOLKAN 300 určeným na kremáciu drobných domácich zvierat s dostatočným priestorovým vybavením, čo nám umožňuje zabezpečiť kremáciu aj väčších psíkov vo váhovej kategórii nad 60 kg. 

V prípade potreby vieme zabezpečiť aj samotnú eutanáziu Vášho zvieratka, avšak v danom prípade potrebujeme lekársku správu, prípadne kontakt na Vášho veterinárneho lekára a je nutné podpísať Súhlas s  eutanáziou. Cenu eutanázie určuje veterinárny lekár a je účtovaná samostane. 

Postup pri zabezpečení kremácie pre Vaše zvieratko: Ak nastane úhyn vášho zvieratka, alebo plánujete eutanáziu v krátkej dobe – zavolajte nám. Je to pre Vás aj pre nás najlepší a najrýchlejší spôsob komunikácie. Ak Vám je ťažko napíšte nám SMS alebo e-mail. Facebook a Instagram nie je vhodný komunikačný nástroj, najmä v prípade, že potrebujete naše služby čo najskôr. 

Pozostatky Vášho zvieratka môžete priniesť na našu prevádzku osobne alebo vieme zabezpečiť vyzdvihnutie a prevoz pozostatkov.  Je to vždy na dohode s klientom. 

Štandardne vykonávame kremáciu do 7 pracovných dní po prijatí pozostatkov. Na odovzdaní popola sa s klientom dohodneme individuálne podľa preferencií (osobné vyzdvihnutie, osobné doručenie v blízkosti krematória alebo odoslanie kuriérom). V prípade záujmu je možné vykonať aj tzv. prednostnú kremáciu (teda kremáciu na počkanie), ktorá je spoplatnená sumou 30 eur. V takom prípade začneme s kremačným procesom hneď po prevzatí pozostatkov a na popol môžete počkať v našej rozlúčkovej miestnosti. Avšak upozorňujeme, že proces môže trvať aj niekoľko hodín, podľa váhovej kategórie zvieratka. Prednostné kremácie nevykonávame v neskorých večerných a nočných hodinách. Ak máte záujem o prednostnú kremáciu, prosím informujte nás o tom vopred, daný úkon je potrebné časovo naplánovať.  

Cena prepravy pozostatkov je 0,40 eur / 1 km

Hmotnosť

Cena kremácie

Poplatky:
- za prevzatie pozostatkov cez víkend a počas štátnych sviatkov je 15 €
- za prednostnú kremáciu v čase odovzdania pozostatkov je 30 € (v čase od 18:00 do 9:00 prednostnú kremáciu nevykonávame)


Pozostatky zvieratiek vyzdvihneme v čase od 8:00 do 20:00 (resp. podľa dohody) ale nočné výjazdy vzhľadom na časové vyťaženie personálu už nevykonávame. Ďakujeme za pochopenie.

Zľava 10% na úkon kremácie pre:

Majiteľov zvieratiek adoptovaných z útulkov

Majiteľov záchranárskych a služobných psov

Členov vybraných chovateľských klubov

Doručenie popola na vopred určenú adresu (domáca adresa, veterinárne pracovisko alebo inak určené miesto). V prípade záujmu o doručenie popola kuriérom na adresu je poplatok 8 €.