Ponuka služieb

Garantujeme individuálnu a dôstojnú kremáciu vášho zvieratka. Disponujeme veterinárnym incinerátorom VOLKAN 300 určeným na kremáciu drobných domácich zvierat s dostatočným priestorovým vybavením, čo nám umožňuje zabezpečiť kremáciu aj väčších psíkov vo váhovej kategórii nad 60 kg.

Zabezpečíme vyzdvihnutie a prevoz pozostatkov z vopred určeného miesta (domáca adresa, veterinárne pracovisko alebo inak určené miesto). 

Doručenie popola osobne alebo kuriérom na vami určenú adresu. 

V prípade potreby vieme zabezpečiť aj samotnú eutanáziu Vášho zvieratka, avšak v danom prípade potrebujeme lekársku správu, prípadne kontakt na Vášho veterinárneho lekára a je nutné podpísať Súhlas s  eutanáziou. Cenu eutanázie určuje veterinárny lekár a je účtovaná samostane. 

Postup pri zabezpečení kremácie pre vaše zvieratkoAk nastane úhyn vášho zvieratka, alebo plánujete eutanáziu v krátkej dobe – zavolajte nám. Je to pre Vás aj pre nás najlepší a najrýchlejší spôsob komunikácie. Ak Vám je ťažko napíšte nám SMS alebo e-mail. Facebook a Instagram nie je vhodný komunikačný nástroj, najmä v prípade, že potrebujete naše služby čo najskôr.

Pozostatky Vášho zvieratka môžete priniesť na našu prevádzku osobne alebo vieme zabezpečiť vyzdvihnutie a prevoz pozostatkov.  Je to vždy na dohode s klientom.

Štandardne vykonávame kremáciu do 7 pracovných dní po prijatí pozostatkov. V prípade, že si vyberiete urnu, ktorú nemáme aktuálne na sklade, prípadne personalizovanú urnu, môže sa čas odovzdania predĺžiť. Na odovzdaní popola sa s klientom dohodneme individuálne podľa preferencií (osobné vyzdvihnutie, osobné doručenie podľa našich časových možností, alebo odoslanie kuriérom).  

V prípade záujmu je možné vykonať aj tzv. prednostnú kremáciu (teda kremáciu na počkanie), ktorá je spoplatnená sumou 50 eur. V takom prípade začneme s kremačným procesom hneď po prevzatí pozostatkov a na popol môžete počkať v našej rozlúčkovej miestnosti. Avšak upozorňujeme, že proces môže trvať aj niekoľko hodín, podľa váhovej kategórie zvieratka. Prednostné kremácie nevykonávame v neskorých večerných a nočných hodinách, cez víkend a sviatky. Ak máte záujem o prednostnú kremáciu, prosím informujte nás o tom vopred, daný úkon je potrebné časovo naplánovať.

Cena kremácie

Poplatky:

– za prevzatie pozostatkov cez víkend, počas štátnych sviatkov a mimo pracovných hodín (16:00 – 8:00) je 30

– za prednostnú kremáciu t.j. v čase odovzdania pozostatkov je 50 €  pozn. prednostnú kremáciu je potrebné nahlásiť minimálne deň vopred

– za doručenie popola na vašu adresu kuriérom je

za rozlúčkový obrad (trvanie 10 – 15 min) je 35  (v prípade záujmu je možné doplniť kyticu kvetov a fotku v rámiku – individuálne nacenenie podľa požiadavky klienta) – pozn. záujem o obrad je potrebné nahlásiť vopred 

Pozostatky zvieratiek vyzdvihneme v čase od 8:00 do 16:00 (resp. podľa dohody) ale nočné výjazdy vzhľadom na časové vyťaženie personálu už nevykonávame. Ďakujeme za pochopenie.

Zľava 10% na úkon kremácie pre:

Majiteľov zvieratiek adoptovaných z útulkov

Majiteľov záchranárskych a služobných psov

Členov vybraných chovateľských klubov